Ceny paliw
Ceny paliw
PB 95 6,45 zł
ON 6,75 zł
Gaz 85 zł
Ostatnia aktualizacjia: 18.03.2024 - 05:59

Oferty pracy

szczegóły ...

DYSPOZYTOR

Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o. o. zatrudni na stanowisku: Dyspozytor

Zakres obowiązków:

  • Organizacja Przewozów pasażerskich, planowanie, tworzenie siatki połączeń,
  • Zarządzanie ruchem pojazdów i pracą kierowców
  • Nadzór nad planowanym wyjazdem pojazdów z zajezdni oraz prawidłowa realizacja zadań przewozowych
  • Kontrola punktualności jazdy autobusów na liniach komunikacyjnych
  • Szybka reakcja działająca przeciwzakłóceniowo w celu zapewnienia ciągłości wykonywanych przewozów
  • rozliczanie czasu pracy kierowców,
  • Kontakt z klientami, pasażerami

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie lub wyższe (dodatkowym atutem o kierunku transport, logistyka)
  • Obsługa komputera oraz pakietu Office w stopniu minimum dobrym,
  • Umiejętność zdecydowanych działań pod presją czasu
  • Znajomość topografii  powiatów żagańskiego oraz żarskiego
  • Podstawowa znajomość przepisów ustawy o transporcie drogowym, o czasie pracy kierowców, o publicznym transporcie zbiorowym
  • Dokładność i sumienność wykonywania powierzonych zadań
  • Praca w systemie dwuzmianowym

Kontakt mailowy lub na adres siedziby spółki:

z zawartą klauzulą:

Kierowca Autobusu

Konkurs na Prezesa Zarządu - rozstrzygnięto

Rada Nadzorcza Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego Sp. z o. o. w Żaganiu

ogłasza konkurs na stanowisko:
PREZESA ZARZĄDU SPÓŁKI

Warunki konkursu i wymogi formalne dla kandydatów znajdują się w załącznikach do niniejszego ogłoszenia.
Oferta powinna zawierać pełną aplikację kandydata zgodną z wymaganiami zamieszczonymi na stronie spółki.

Pisemne zgłoszenia do postępowania kwalifikacyjnego należy złożyć w zaklejonej, niepodpisanej
kopercie z napisem: „Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu MZK Sp. z o. o. w Żaganiu”,

do dnia 21.07.2017r. do godz. 1200 w siedzibie spółki: ul. Młynarska 6, 68-100 Żagań.
Decyduje data wpływu dokumentów.

Lista kandydatów spełniających wymogi formalne zostanie ogłoszona w dniu 26.07.2017r.

na stronie internetowej Spółki i Urzędu Miasta Żagań.

Informacje dotyczące konkursu można uzyskać pod numerem telefonu 68 477 37 51

ZałącznikRozmiar
warunki_konkursu.pdf155.52 KB
zalacznik_nr_1_1.doc18.5 KB
zalacznik_nr_2_2.doc25 KB
lista_kandydatow.pdf35.52 KB
uchwala_o_powolaniu_prezesa.pdf17.09 KB